Galerie akryl * Galery of acrylic 2015

 

Renacales

 
Legenda tvrdi, ze ve spletitych korenech Renakalu je zakleta a uveznena jedna starena. Tyto zaplavene stromy poskytuji domov anakondam.
 

Flor de Ayahuasca

 
Ayahuasca, matka rostlin, mistrovska rostlina, liana mrtvych - spolecne s Chacrunou, svoji matkou - jeji zenske nahe telo, na ktere se pnou jeji drobne kvety, tvaru pentagramu,kdy kazdy okvetni listek znamena jinou zkusenost na ceste s ni - sila a zdravi, svetlo a uvedomelost (moudrost), krasa a harmonie, laska a soucit, jednota a prekroceni hranic.
 
***
 
Ayahuasca, Mother of the plants, Master plant, Creeper of the dead - together with Chacruna, her mother - her woman´s naked body where her pentagonal flowers are clinging, each petal brings a diferent experience with her - the power and health, light and awareness, beauty and harmony, love and compassion, unidad and transcendence. 
 

Plantas medicinales

 
Plantas medicinales - Ayahuasca, Chacruna, Chiric sanango, Ajo sacha, Sapote renaco, Manchinga, Toe, Copaiba
 
 

Krásný den * Beautiful day

Cesta do naseho centra v San Pedru.

 

Tambo

 
 
hluboko, o samote, v dzungli, misto pro ocistnou a lecivou dietu, misto pro samanskou dietu a uceni moudrosti...
 

Sacha Mango * Svaté Mango

 
Hutna energie dzungle.
 

Nanay

 
 

Genio de la naturaleza

Inspirovan prirodou v Narodni rezervaci Pacaya Samiria
 

Povídka * Story

Kazdy strom ma na svem kmeni kresbu, kterou nam chce sdelit svuj pribeh, pribeh ktery je spojeny s jeho dusi, kdyz se zastavime a vsimneme si jej, pocitime take jak tento strom s nami jejim prostrednictvim promlouva 
 
***
 
Each tree has some painting on his bark, with what he can tell us some story, story about his soul. When we stop for a moment we can see it and feel how he talks to us with it.
 

Divoko * Wild

 
 
Divokost - svoboda - síla
 
***
Wild - freedom - power
 

Snění * Dreaming

 
Jednu noc jsem mela sen, jak sedím na louce a dívám se na oblohu, kde se vytvorila nádherná hvezda, bylo to tak reálné a krásné...
 
***
One night I was dreaming this dream, i was sitting on the meadow and there was created beautiful star on the sky, it was so real and awesome...
 
 

Indiánský chlapeček * Indian boy

 
detail
 
 

Vítej v lese * Welcome to the forest

 

Prolínání se reality - viditelného světa se spirituálním světem - neviditelným.

Jeshua ben Joseph

 

Jeshua ben Joseph byl člověk z masa a kostí, stejně jako my, až církev z něj udělala svatého Ježíše, přinesl na Zem po dlouhé době jako první světlo, Kristovskou energii, někteří z nás, kteří jsou Pracovníky Světla, se s ním již tehdy potkali. Dnes jsme se opět vrátili, abychom tuto energii vynesli na svět a změnili život na Zemi. Jsme si všichni rovni, je naším bratrem a v dnešní době začínají kvést květy ze semínek, které před více než 2000 lety přinesl. Naděje a láska.

 
***
 

Jeshua ben Joseph was a man from the meat and bones like we are now, just religion made from him Santa Jesus, he brought the first light after long time, energy of Crist, somebody of us who are Lightworkers already met him when he lived. In this time we back again for bring this light to all the world for change life on the Earth. We are all the one and he is our brother, in this time the flowers started to flowering from the seeds what he brought 2000 years ago.

 

Jarní ráno * Spring morning

 

Ranní energie na jaře, po dlouhé tuhé zimě, kdy je vzduch čerstvý, ale první sluneční paprsky už prohřívají, vše už se zelená a objevují se první květy, jak se příroda probouzí, ptáčci se vracejí a zpívají do nového dne. 

 
***
 

The morning energies in the spring, after long winter, air is fresh, but the first sunbeams start to reheat, all nature wake up, first flowers effloresce, birds are back and sing into a new day. 

 

Mateřství * Maternity

V tomto obrázku můžete najít různé roviny mateřství, právě tu, která s vámi rezonuje a odpovídá vaší vibraci."Spirituální" mateřství" může ukázat někomu, nejen vztah matky a dítěte, ale také vztah matky - Vás s vnitřním dítětem uvnitř Vás. Spirituální mateřství znamená uvědomění si, že Vaše dítě má svoji cestu životem a poznání, na které musí přijít jen sám, znamená odevzdat všechny strachy a obavy o něj a nechat ho jít. Důvěřovat mu.

 
***
 

In this painting you can find different levels of maternity, just this what resonate with you and  respond with your vibration. "Spiritual maternity" can show something more, is not only relation between mother and child, but also between mother - you and your inner child inside you. Spiritual maternity means recognizing that your child has its own journey and wisdom what needs to looking for alone, means hand in all fears and concerns about it and let it go. Trust in it.

 

Atlantida

 

 

Zem pradávnych slnk, v chladnom tieni tajomstiev, na mapách jej dávno niet, 

Zem pradávnych sĺnk, nepoznáš jej žalospev, more nevydá viac ten svet,

Pod hladinou spí kameň s tvárou naveky, v nehybnom tieni rias,
a milenci sú si v tej hĺbke ďalekí, s rukou sa míňa vlas...

Zem stratených sĺnk v oknách blúdia oči rýb, tam hlboko niet kam ujsť,
zem stratených sĺnk v oknách blúdia oči rýb, hľadajú klúč od úst,
Pod hladinou spí kameň tvár a testament, v nehybnom tieni rias
čas zostal tu stáť očami hviezd sa díva svet, v tej hĺbke je niečo z nás.... 

(Miro Žbirka, Atlantida)

 

Klid, mír, láska, ale současně i nostalgie a stesk po našem bývalém světě, duše se navrací k pobřeží stále více a rozpomínají se a toužebně vzpomínají na tu krásu a harmonii. Kéž se rozpomenete i Vy.

 

***

Atmosphere about old land what was lost in the ocean, in this time more and more souls become to he cost in their nostalgia for remember this beauty and harmony. I wish you shall remember too...

 

 

V trávě

In the grass

 
 

Pojďme nahlédnou do života v trávě.

***

Let's go to see how is the life in the grass.

 

Panna Marie

 
 
Pro konkrétní osobu na přání.

Komentáře

Nádhera

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Věra

Věrko tvá plátna i kresby jsou plné krásné energie

Re: Nádhera

Datum: 11.05.2015 | Vložil: Vierita

Děkuji

Přidat nový příspěvek