Tajemství přírody * Secrets of the nature

<< 1 | 2

Tato nová galerie vznikla spontánně z fotek, které byly pořízeny při cestě do národní rezervace Pacaya Samiria v Peru. Tomuto krásnému a magickému místu se také říká "džungle zrcadel", díky temným vodám se vše reflektuje jako v zrcadlech, při pořizování těchto snímků jsem zjistila, že skrývají něco více než jen okolní divokou přírodu, ale také její entity.

Záměrně jsem tyto fotky nepojmenovávala, protože v nich každý může vidět něco jiného, zvířata, oči, různé postavy, já osobně tam vnímám spoustu duchů a legend tohoto místa.

Při zpracování fotek jsem si pohrála pouze s barvami a světlem, struktura zůstala původní.

 

***

 

This new galery was made spontaneously from photos what was made during the trip to the Pacaya Samiria National Reserve in Peru. This beautiful and magic place is also called like "jungle of the mirrors", accourding to dark water in the rivers is everything reflected there like in the mirrors, during making this photos I discovered that they hide more than just a wild nature, but also its entities.

 I didn´t want to put names, because everyone can see there different things, animals, eyes, various humans, also I can see there a lot of spirits and legends from this place.

During making this pictures I was playing only with the light and colours, but the structure is original.

Komentáře

Příroda fascinuje

Datum: 02.06.2015 | Vložil: Abuela

Úžasné a zase něco nového.... je to opravdu magické... chválím :-)

Přidat nový příspěvek